Milí snoubenci, gratuluji Vám  ke krásnému životnímu kroku.  Bude nám ctí být u Vašich významných okamžiků. Připravíme Vám kompletní nabídku a  zajistíme květinový servis. Spolu s mým týmem jsme tu pro Váš klid a radost z příprav.  Nechte se hýčkat a užívejte si každý okamžik.

Salabka Restaurant, Chateau Troja

Svatba na zámku. Stovky růží a hortensií na svatební bráně byly nevěsty splněným snem.

Villa Richter, K & C Wedding

Elegance a luxus. Tato svatba byla jedna z top designových v této sezoně. Záplavy voňavých bílých velkokvětých anglických růží, orchidejí a hortenzií byly dechberoucí. V kombinaci s křišťály a zlatými doplňky tvořily absolutní harmonii luxusu a krásy.

Villa Richter, F & P Wedding

Olivy a eukalyptus. Jak osvěžující design v horkém letním dni! Listy eukalyptu provoněly celý prostor Villa Richter. Dekorace na vysokých vázách byly zkombinovány s nižšími, ve stejném stylu. A malý detail jako překvapení snoubencům: na líbánky odlétali do Řecka. A tak jsme jim výzdobu připravili z rostlin, které rostou volně v Řecku: eukalyptus, pistácie a olivy. Celá svatba byla úchvatná, srdečná a milá.

Chateau Mcely

Elegantní zlato zelená výzdoba. Snoubenci si na venkovní dekoraci přáli svatební bránu v přírodním stylu, s proutěnými košíky.  Svatební ulička byla zdobená květinami.

Svatební kytice

Inspirujte se v našem katalogu. Máte již svoji vysněnou kytici vybranou? Pošlete nám fotografii, rádi Vám připravíme kytici ve Vašem vysněném stylu.

Dear Vlasta, 

Thank you very much for doing the flowers for our wedding, they looked beautiful!  It was exactly what I had in mind.

Thanks

Ika

Hi Vlasta,

Thank you very much for doing the flowers for our wedding, they looked beautiful and especially loved the arch which you created. It was exactly what I had in mind.

When we get photos I will send you some of the flowers.

Carina Buchanan

Dear Vlasta!

Thank you for the incredible flower arrangements! It was a success! Every single person complemented on the evening and a lot of people especially for the flowers!

You have been so kind, helpful and very efficient, we are very happy with the result.

Thank you for everything, we look forward to a future event together!

Warm regards,

Carlo and Giulia Kinsky Dal Borgo