Svatební videa

Svatební videa výzdoby obřadu a hostiny.

Villa Richter

Svatba uprostřed vinice s dech beroucím výhledem , přímo v srdci Prahy. Výhled, ale i krásná zahrada je důvod, proč mají zdejší svatby své kouzlo. Zajišťovali jsme kompletní výzdobu pro menší, komorní svatbu. Přesto byl dán důraz na každý detail. Výzdoba svatební uličky, svatební brány, ale i svatební hostiny.

Pršelo, jen lilo již od rána. Tak souvislý déšť při práci jsem jen tak nezažila. 🙂 Ještě že máme nepromokavé bundy. Se snoubenci jsme od rána byli ve spojení, přáli si i přes deštivé počasí obřad na vinici. Byli nadšení z krásného, romantického výhledu a nebáli se deště. A ono jim nakonec počasí vyšlo! 

Luxusní a přitom decentní, elegantní květinová dekorace svatební tabule se svíčkami pro 40 svatebčanů.

Květinové dekorace svatební tabule a květinová svatební brána z girlandy.

Luxusní svatební výzdoba restaurace. Tvořili jsme design se zlatými vázami, kříšťály, bílými květy a orchidejemi se zlatými středy. Květinová svatební brána a výzdoba svatební uličky.

Mandarin Oriental Prague

Voňavé růže a hortensie provoněly celý sál a přilehlé okolí. Každý svatebčan, který přicházel, byl nadšený krásou a vůní květin, které provázely celý svatební den. Výzdoba kostela Sv. Mikuláše na Staroměstském náměstí byla později využita i v sála na svatební hostině.

Zahrada je ukrytá jako klenot uprostřed starobylé Prahy. Jste tak v srdci historie, zároveň v klidném a romantickém prostředí. Zajistili jsme snoubencům výzdobu obřadu, ale zároveň se po obřadu květiny využili na svatební hostinu. Mysleli jsme i na detaily jako jsou rautové stoly, svatební dort a plátky růží.

V Magické datum svatby 10.10. 2020 jsme připravovali výjimečnou svatbu milému páru. Zajišťovali jsme svatební kytice, výzdobu obřadu a svatební hostiny. Milá Zuzano a Chrisi, bylo nám ctí a radostí připravovat Vaši výzdobu. Přejeme hodně štěstí a lásky.

Zámek Štiřín

Svatba v altánku byl snoubenců splněný sen. Přáli si romantickou výzdobu altánku a tak nechyběla záplava květin a zavěšené ampule se svíčkami a květy. Výzdobu obřadu jsme poté využili na hostině.

Nízká aranžmá v odstínech růžové podtrhla krásnu růžového historického sálu. Na doplnění oproti nízkým květinám pak byly použity vysoké zlaté historické svícny. Květiny zvýraznil šifon, použitý po celé délce stolů.

Zámek Štiřín je jen kousek od Prahy, v nádherně udržované francouzské zahradě. Svatby na Štiříně mají své kouzlo. Celý areál je uprostřed staletých stromů a keřů, máte tak zaručenu komorní atmosféru a klid na Vaší svatbu.

Hotel Grand Mark

Zahrada hotelu Grand Mark má romantické kouzlo historie. Je osvěžující slyšet zurčení vody ve starobylé kašně. A když máte štěstí a uprostřed obřadu se projdou místní pávi přímo kolem Vás, jste jako v pohádce.

Mánes

Zajímavé prostory Mánesa si žádají tomu odpovídající výzdobu. Elegantní a trendy výzdoba na vysokých vázách vynikla v sále s vysokými stropy. Listy monstery jsou trendy a objevují se i na designu nábytku, látek, oblečení. Listy eukalyptu pak provoní celý prostor.

Květinová výzdoba svatebního stolu. Ukázka výzdoby s klasickými svíčkami, bez svíček a s LED svíčkami. Květinové dekorace v Art Restaurantu Mánes.