Vanja & Robert

Když jsem Vanju a Roba viděla – měla jsem dojem, že se s nimi znám léta. Milý, usměvavý, sympatický pár. Tenkrát – ona pila víno, on si dal pivo… Právě od toho prvního okamžiku jsem si s nimi připadala jako s přáteli, že je musím znát odjakživa. Měli od začátku jasně daný styl, který se jim líbil a tak jsme spolu ladili celou koncepci svatebních dekorací a pak už jen detaily, které jsou ale velmi důležité. Plánovali jsme spolu svatbu tři čtvrtě roku předem, viděli se vícekrát.. možná proto mi přišla celá svatba prostě úchvatná, již od prvního okamžiku, kdy jsem Roba potkala o svatební den před Pachtovým Palácem: usměvavého, klidného, velmi elegantního…a galantního. Naše přátelství přetrvává dodnes, i když Vanja a Rob žijí v Kanadě. Právě proto si tohoto vztahu nesmírně vážím.

Rob měl od začátku starost, aby květin a dekorací bylo dost při obřadu. Nechával mi volnou ruku a přiznám se – to je sen každé floristky ukázat co je v ní, jak podchytit všechny požadavky jak do exteriéru tak i interiéru a skloubit i svoje návrhy. Rob byl nesmírně trpělivý a vždy se přišel podívat jak dílo se rozrůstá. Byl nesmírně potěšen, když uviděl výsledek. Samozřejmě jsme všichni netrpělivě čekali na reakci samotné nevěsty. Vanja byla okouzlující a okamžitě se jí oči zalily slzy. Byla dojata…a šťastná. To štěstí vidět je ten největší dar každé floristky. Svatební kytici nespustila po celou dobu z ruky. Velice mne potěšilo, že i svatební hosté mi chodili děkovat. Byla jsem velmi šťastná.

Na svatební bránu byly použity od břečťanu, přes růže, až po zavěšené skleněné ozdobné nádoby, ve kterých byly umístěny všechny květiny ze svatební kytice.

Na věneček pro družičky jsem umístila o něco méně růží vzhledem k jejich váze na dětské hlavičce. Věnečky se moc líbily a holčičky je nesundaly z hlavy.

Jestli pro exteriér byly použity převážně jemné, něžné prvky – pro interiér zněl požadavek jasně – podtrhnout luxus daného prostoru. Z tohoto důvodu byly použity zlaté vázy, které byly následně dekorovány. Zlatá barva se prolínala všude: přes zmiňované vázy, zlatý prach, až po zlatým písmem napsané jmenovky.

Byla to nezapomenutelná svatba planá emocí, lásky a štěstí, jak svědčí reference od nevěsty.

S potěšením pro Vás připravím květinové dekorace a poté na schůzce budou upřesněny všechny detaily, požadavky a hlavně Vaše sny.

S láskou Vlasta Černá

 

My dearest, loveliest Vlasta,

First, I want to thank you (both me and Rob!!) from the very bottom of our hearts for your never ending positivity, encouragement, and love. Our day was simply spectacular – EVERYBODY at our wedding was telling us how it felt like a magical fairytale, and saying how stunning the decorations were. I kept thinking of you and how perfectly you brought our ideas to life. You are just amazing!

It was truly an honour working with you, Vlasta, and I have to say I am so sad that the wedding is now over and we cannot continue sharing ideas!! However, I would love to stay in touch with you over time, even when we are back in Canada. I don’t only consider you our wedding florist, I consider you a friend. Thank you for everything, and your words of support and love especially.

Again, thank you for everything and please stay in touch.

With all our love

Vanja & Robert